Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Аузија Керамички Спреј Слој за Автомобили, Безводен Автомобил Миење &засилувач; Восок, Висок Сјај Хидрофобни Боја Заптивната Заштита Заштита, Брзо Се Применува Во ?

Аузија Керамички Спреј Слој за Автомобили, Безводен Автомобил Миење &засилувач; Восок, Висок Сјај Хидрофобни Боја Заптивната

DEN 187.20
 

Производот е достапен
Достапност

СИЛНА ХИДРОФОБНА Оваа керамичка обвивка е лесна за употреба дури и ако не сте професионалец. ЗАШТИТУВА ОД ЗАГАДУВАЧИ-Заштитете го вашето возило од вода, нечистотија, сол, УВ зраци и многу повеќе.Облогата е нежен и ефикасен заптивната смеса за автомобили за секое возило, што го продолжува животниот век на нежниот бистар слој на вашиот автомобил. БЕЗБЕДНО ЗА СИТЕ ПОВРШИНИ-Може да се користи на директна сончева светлина и на сите надворешни површини, вклучувајќи Фарови, Пластика За Боја, облоги, тркала, Метал и многу повеќе!. 100% ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО-стоиме зад квалитетот на нашите производи и ако имате какви било прашања со нашиот спреј, само контактирајте не и ние веднаш ќе го решиме проблемот за вас.

Кон својствата

Производи во категоријата