Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Авантуристичка маица, жени планински пешачење маица, обичен отворен атлетски атлетски кратки ракави, врвови на врвови

Авантуристичка маица, жени планински пешачење маица, обичен отворен атлетски атлетски кратки ракави, врвови на врвови

DEN 319.84
 

Производот е достапен
Достапност

Повод : Активни врвови со кратки ракави Активни врвови се совршени за спортови за планинарење, фитнес, теретана, трчање или секојдневно носење. Пребарувајте „Флоју“ за повеќе наши производи. Ве молиме двојно проверете го мерењето на производот пред да нарачате за да обезбедите точна фитинг, благодарам. Удобно и лабаво фитинг. Планината кошула со чукање на срцето мора да биде добар избор за пешачење/ кампер/ ранец.Мешавина од памук.

Кон својствата

Производи во категоријата