Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Авантурите На Киклопот и Феникс, #4 ВФ; стрип на Марвел | Икс-Мен Скот Лобдел

Авантурите На Киклопот и Феникс, 4 ВФ; стрип на Марвел | Икс-Мен Скот Лобдел

DEN 111.84
 

Производот е достапен
Достапност

Напишано Од Скот лобдел. Илустрирано Од Џин ха. Точка : Авантурите На Киклопи И Феникс, #4 Издавач : Марвел Корица Уметник : Џин Ха Писател : Скот Лобдел Уметник : Џин Ха Настапи : Киклопи, Феникс, Мајка Аскани, Натан Самерс, Апокалипса, Стрифе Приказни : Жртва Белешки : 1 појавување на вистинскиот Жан Греј Како Феникс Оваа ставка е надвор од печатење, што го прави колекционерски. Секој дополнителен стрип бродови за само 50 центи повеќе на клиентите во САД. Оваа листа содржи фотографија на акции и информации од Стрип И Човечки Компјутери.

Кон својствата

Производи во категоријата