Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Авидити Еднократно Црни Пластични Врски За Извртување, Должина Од 10 Инчи, Користете За Запечатување Леб, Подарок и Лекување Кеси или За Пакување Кабли и Жици

Авидити Еднократно Црни Пластични Врски За Извртување, Должина Од 10 Инчи, Користете За Запечатување Леб, Подарок и Лекување

DEN 1.00
 

Производот е достапен
Достапност

Запечатувањето поли кеси со пластични врски за извртување ги прави кесите еднократно. Врските се направени од долготрајно лесно свиткување жица серпентина. Пластичните Врски за Извртување се отпорни на влага и можат да се користат на отворено. Достапно во црна боја. Мери должина од 10 инчи за ширина од 5/32 инчи. Пресврт Врски. Пресврт Врски. 10 х 5/32" Црна Пластика Пресврт Врски. Запечатувањето поли кеси со пластични врски за извртување ги прави кесите еднократно. Врските се направени од долготрајно лесно свиткување жица серпентина. Пластичните Врски за Извртување се отпорни на влага и можат да се користат на отворено.

Кон својствата

Производи во категоријата