Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Авидити Гардероба Подвижни Кутии, 24 л х 20 В х 34 Ч, Пакување И Движење, Закачалка Бар Продадени Одделно, Крафт

Авидити Гардероба Подвижни Кутии, 24 л х 20 В х 34 Ч, Пакување И Движење, Закачалка Бар Продадени Одделно, Крафт

DEN 0.33
 

Производот е достапен
Достапност

АПЛИКАЦИИ : овие кутии за пакување гардероба овозможуваат испраќање или складирање облека без отстранување од нивните закачалки. Бар не се вклучени, комбинираат со 24-инчен гардероба бар да се заврши во собата (Број На Моделот : BAR24 - Се Продаваат Одделно). Внатрешните димензии се мерат 24-инчи (должина) х 20-инчи (ширина) х 34-инчи (висина). Кутиите се печатат со стрелки нагоре и пишуваат на испорака до дестинацискиот панел. ПАКУВАЊЕ : Пакетот вклучува 5 кутии за гардероба и рамен брод за да заштедите на складирање, простор и испорака. (Ова е само водич, тежината мора да се распредели рамномерно). Овие кутии за пакување гардероба овозможуваат испраќање или складирање облека без отстранување од нивните закачалки. Проценетиот капацитет на тежина е 100 килограми.600 големини на брановидни кутии, нашиот огромен избор гарантира дека можете да ја изберете вистинската кутија за големина за секоја апликација.

Кон својствата

Производи во категоријата