Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
АВОФОТ Еднорог Ноќно Светло За Деца, Повеќебојно Силиконско Детско Ноќно Светло За Спална Соба, USB Контрола На Дополнете Симпатична Светилка, Еднорог Играчки Ноќни

АВОФОТ Еднорог Ноќно Светло За Деца, Повеќебојно Силиконско Детско Ноќно Светло За Спална Соба, USB Контрола На Дополнете Симпатична

DEN 1.33
 

Производот е достапен
Достапност

• Како декор за детска соба, тој е посоодветен како новороденче, девојче, девојче и сите девојчиња на возраст од 1-12 години.КРЕАТИВЕН ЕДНОРОГ ПОДАРОК И ДЕЦА ПРИДРУЖНИК ПРЕД СПИЕЊЕ-Еднорог симболизира магија, среќа, среќа и чистота. Оваа безжична ноќна светлина е многу енергетски ефикасна. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не и со задоволство ќе ви помогнеме. Децата можат да го земат за играње во креветчето, детскиот кревет, во затворени простории или на отворено, исто така совршен за патување, кампување, како осветлување на шаторот, преносливо ноќно светло, ноќно светло за патување. * Совршено решение за деца кои се плашат да спијат во мракот како симпатична светилка, тоа им овозможува да се чувствуваат топло и утешено и да заспијат побрзо. Емитува мека, топла светлина и ноќната светлина нема да трепери или да ги повреди очите на вашето дете за да го придружува низ времето во спалната соба. Оваа ноќна светлина од еднорог е супер симпатична и мека, како подарок за роденден/подарок за забава/подарок за божиќ/подарок за одмор на децата, тие мора да бидат многу изненадени и среќни. USB ПОЛНЕЊЕ И ПРЕНОСЛИВ - 1200mah екстра долго траење на батеријата, директно полнење преку USB порта, вклучен Е USB кабел за полнење.

Кон својствата

Производи во категоријата