Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Јавор Од Тиква Оставете Подлога За Новогодишна Елка Водоотпорен Држач За Дрвја Тепих За Подлога За Новогодишна Елка За Заштитник За Подот Од Тврдо Дрво 28 Инчи

Јавор Од Тиква Оставете Подлога За Новогодишна Елка Водоотпорен Држач За Дрвја Тепих За Подлога За Новогодишна Елка За Заштитник

DEN 1.00
 

Производот е достапен
Достапност

шармантната подлога не е погодна само за Божиќна декорација, туку и за домашна, внатрешна, надворешна и канцелариска декорација. Материјал : Полиестер (имитација супер мека + сунѓер + алуминиумска фолија) Големина : 72см/28,3 инчи Во дијаметар Одржување : оваа подлога за дрво е лесна за нега, не се пере, само исчистете ја локално кога ќе се извалка. Направете прекрасна декорација за вашата елка за божиќни празници дома, дневна соба, свадба, годишнина итн. Задниот дел е изработен од алуминиумска фолија, која има добар водоотпорен и отпорен на влага ефект. Ве молиме потврдете ја големината на Вашата Елка пред да ја купите. По Божиќ, можете да ја преклопите подлогата за дрво и да ја чувате следната година. ● Здолниште Од дрво} исклучителниот дизајн на моделот го прави дрвото под подлогата да изгледа повеќе од обична подлога за дрво, можете да го користите и како традиционално здолниште од дрво. ①Повеќе Прилики. ①Повеќе Прилики. Задниот дел е изработен од алуминиумска фолија, која има добар водоотпорен и отпорен на влага ефект.шармантната подлога не е погодна само за Божиќна декорација, туку и за домашна, внатрешна, надворешна и канцелариска декорација.

Кон својствата

Производи во категоријата