Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Автоматски машки мастурбатор чаша пенис вибратор, стимулатор за тренер на GLANS со 6 режими на вибрации, продолжување на издржливоста на вибраторот за мажи, силиконск

Автоматски машки мастурбатор чаша пенис вибратор, стимулатор за тренер на GLANS со 6 режими на вибрации, продолжување на издржливоста

DEN 1.00
 

Производот е достапен
Достапност

Бидејќи вибрациите се вклучени, ритамот од бавно до брзо ќе ви овозможи постепено да се подобрувате, сè додека не го пронајдете режимот што најдобро одговара на вашиот ритам. Нова генерација на машки играчки !!. Целосно заштити ја вашата лична приватност. Два моќни мотори, 6 режими на вибрации со различни брзини и стилови ќе ја збогатат вашата соло-игра!. Ова ќе биде најдобриот подарок за вас и вашиот lубовник. По чистењето, ставете ја лагер назад во играчката, избришете ја чиста, затворете го капакот и чувајте ја играчката на ладно место. Специјалната сферична форма крие мека внатрешна лагер, која може совршено да ги завитка вашите P-enis и да го трие нагоре и надолу, донесувајќи ви ново искуство со мастурбација. ❤ 【Сферичен дизајн и целокупно завиткување】 - Уникатниот и роман кружен дизајн е мал и лесен за одржување, но сепак моќен, обезбедувајќи повеќе можности за игра. Пред-обука на вашиот P-enis со оваа секс играчка за да го направите посилен. Дебелиот и мек лагер се обвиткува околу пенисот и жлездите, дури и помеки и поудобни од устата на партнерот. За поздраво и удобно искуство, препорачуваме да додадете соодветна количина на лубрикант пред употреба.❤ 【Класичен 2-во-1 : Мастурбација и ефикасна обука】 - Оваа машка секс играчка има две моќни функции. Може да се користи како автоматски чаша Masturbator, покрај тоа, има и одлични перформанси како машки тренер за P-enis. Вибраторот на пенисот е лесен за расклопување, така што чистењето е едноставно.

Кон својствата

Производи во категоријата