Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Автоматско виткање на косата керамички ротирачки неврзан автоматски вртење и навивам со LED дигитален дисплеј и насока на тајмер и брзо загревање, автоматско исклу?

Автоматско виткање на косата керамички ротирачки неврзан автоматски вртење и навивам со LED дигитален дисплеј и насока на тајмер

DEN 2.67
 

Производот е достапен
Достапност

Нема заглавена и скршена коса. Може да се наплаќа и за електрична банка или таблет уред, така што повеќе не треба да се грижите за пронаоѓање на моќност. 8-18-ти тајмери ​​за автоматско виткање што овозможуваат лесно да формираат совршени лабави или тесни кадрици. 1 час употреба без полнач со 3 часа полнење целосно (4800m Ah). Кадрици со едно копче - Сè што треба да направите е да го притиснете и држете го страничното копче сè додека не завршат звуците, кадрици се долготрајни и прилично природни. Идеален избор за подароци за вашето семејство и за себе, одговара за убави дами, млади девојки и елегантни жени. Нашето безжично виткање железо е мало и нежно. Ова значи дека можете дури и да го земете со вас во чантата каде било, дури и ако патувате низ целиот свет. Професионалната турмалин керамичка технологија помага да се запечати влагата во вашата коса и да се заштити кутикулата. 1 час употреба без полнач со 3 часа полнење целосно (4800m Ah). Најновиот железо за виткање на бранови на плажа е вграден паметен индукциски мотор, кој автоматски ќе го суспендира безжичниот карам кога косата е неправилно поставена. Ова ќе го задржи здравјето на косата и мазно со сјајни кадрици кои траат во текот на целиот ден.

Кон својствата

Производи во категоријата