Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
А&засилувач; Е Кејџ Компанија HB46664 Јава Дрво Желе Риба Избрани Птица Играчка, 15 од 4

А&засилувач; Е Кејџ Компанија HB46664 Јава Дрво Желе Риба Избрани Птица Играчка, 15 од 4

DEN 2.67
 

Производот е достапен
Достапност

Шредабилна забава вашата птица ќе сака да ја уништи оваа. Парче кокосова лушпа одозгора што создава покривка. Плетени Пипала Од Лисја Од Банана за вашата птица да ги влече и уништи. Точка пакет тежина : 11.2 унци. Шредабилна забава вашата птица ќе сака да ја исече оваа парче кокосова лушпа одозгора што создава плетени пипала од лисја од банана за вашата птица да ги влече и исече.

Кон својствата

Производи во категоријата