Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Б СЕПОР Комплет од 3 мини 4,5 Инчи Носталгична ЛЕР Керамичка Новогодишна Елка Со Светла Новогодишна Елка Што Осветлуваат Висечки Орнаменти Бело Златно Зелена Избран

Б СЕПОР Комплет од 3 мини 4,5 Инчи Носталгична ЛЕР Керамичка Новогодишна Елка Со Светла Новогодишна Елка Што Осветлуваат Висечки

DEN 2.67
 

Производот е достапен
Достапност

Осветлете керамичко дрво со димензии 4. Совршено големина за помали простори, оваа декорација додава совршен допир во вашиот дом или канцеларија за празниците. Додадете симпатична ретро, овие 3 спакувани керамички украс За Новогодишна елка на вашето дрво оваа година. Универзалниот шарм на овој симпатичен домашен акцент ќе им се допадне на сите оваа сезона. БОЖИЌЕН УКРАС : овие прекрасни керамички украси се идеален додаток на вашето дрво и сигурно ќе станат негувано наследство за сезоните што доаѓаат.5 " и вклучува златна закачалка. Керамичкото дрво е високо приближно 4,5 инчи и работи на 2 БАТЕРИИ СО Ќелии LR44 (вклучени). Совршено големина за украсување на гранките на вашето дрво, исто така е симпатичен додаток за украсување помали простори, маси, па дури и централни парчиња. Осветлете керамичко дрво со димензии 4. СОВРШЕНО ЗАТОПЛУВАЊЕ НА КУЌАТА ИЛИ ПОДАРОК ЗА ВОДИТЕЛКА : Подарете на семејството, соседите, пријателите или чувајте за себе. ЗИМСКИ ДЕКОР : овие традиционални Керамички Новогодишни елки додаваат гроздобер изглед на вашиот дом и вашето дрво. ЗИМСКИ ДЕКОР : овие традиционални Керамички Новогодишни елки додаваат гроздобер изглед на вашиот дом и вашето дрво.

Кон својствата

Производи во категоријата