Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Багер булдожер јога мат торби со целосна зипска торба за носење за жени, вежбање јога мат носач со прилагодлива лента

Багер булдожер јога мат торби со целосна зипска торба за носење за жени, вежбање јога мат носач со прилагодлива лента

DEN 303.84
 

Производот е достапен
Достапност

Оваа торба за носење јога -мат ќе ве придружува за многу вежби во блиска иднина. Лесно да се носи, без да ги заморувате рацете и рамената. Дизајн на облик на U : Големото отворање во форма на U и двојниот патент ве прави лесен за вметнување и вадење на јога-мат во торбата и одржувајте ја чиста и организирана. Со својот голем дизајн во форма на U и двоен патент, можете да бидете сигурни дека ќе пристапите до вашиот јога-мат со леснотија во моменти.3x27in/16x69 cm Материјал : Оксфордска ткаенина треба да се капне : Прилагодливиот пакет вклучува : 1 × Јога Мат торби. Ременот на рамената е прилагодлива за да одговара на вашата висина и претпочитаната позиција за носење, хуманизирана и удобна. Спецификации : Голема големина : 6. (Јога мат не е вклучен). (Јога мат не е вклучен). Материјал : Направено од 100% висококвалитетни крпи во Оксфорд, издржливи и отпорни на вода.7x34in/17x86 cm Мала големина : 6. Нашата торба за носач на јога мат е совршен придружник за вашата јога практика и одговара на живот. Ременот на рамената е прилагодлива за да одговара на вашата висина и претпочитаната позиција за носење, хуманизирана и удобна. Дизајн на облик на U : Големото отворање во форма на U и двојниот патент ве прави лесен за вметнување и вадење на јога-мат во торбата и одржувајте ја чиста и организирана.

Кон својствата

Производи во категоријата