Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Бакни Ми Го Лицето Ладење Алое + Вештерка Леска Гел-Смири И Негува Вашата Кожа-Хипоалергични-Додадена Со Липозомски Витамин Ц, Витамин Е, И Краставица-вегетаријанск

Бакни Ми Го Лицето Ладење Алое + Вештерка Леска Гел-Смири И Негува Вашата Кожа-Хипоалергични-Додадена Со Липозомски Витамин

DEN 2.67
 

Производот е достапен
Достапност

ХИДРИРАЈТЕ и СМИРЕТЕ : Додаден Липозомален Витамин Ц, Витамин Е и Краставица за да помогне во надополнување на изгубената влага.ГЕЛ ЗА ЛАДЕЊЕ : Бакнеж Моето Лице Ладење Алое + Вештерка Леска гел обезбедува вашата кожа со смирувачки удобност со комбинирање на негување Алое Вера со Ладење Вештерка Леска. Чиста и без Суровост од 1983 година. Нанесете на сува кожа по чистење или бричење. Бакни Ми Го Лицето Ладење Алое + Вештерка Леска Гел обезбедува вашата кожа со смирувачки удобност со комбинирање на негување Алое Вера со Ладење Вештерка Леска. Веднаш хидрирајте ја и смирете ја сувата, иритирана, оштетена од сонце или новоизбричена кожа. БАКНИ МИ ГО ЛИЦЕТО : горди сме што правиме висококвалитетни, здрави производи за лична нега за целото семејство.

Кон својствата

Производи во категоријата