Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
BASNI 1PCS 2P 230V преостанат прекинувач за истекување на струја на струја со струја и заштита од истекување 10-63A

BASNI 1PCS 2P 230V преостанат прекинувач за истекување на струја на струја со струја и заштита од истекување 10-63A

DEN 2.67
 

Производот е достапен
Достапност

Индустриски прекинувачи / прекинувачи за вклучување. Индустриски прекинувачи / прекинувачи за вклучување и сценарија : SHB9 LE-80 M Новиот тип на мини прекинувач на колото за истекување со функција на избран прекинувач главно се користи во AC 50 / 60 Hz, номиналниот работен напон е 230 V, оценет струја на 63 A, играјќи заштитна улога во Истекување, краток спој, преоптоварување, итн. Производство предности : 1. големина на светлина; 2.Сележана функција може да се затвори; 3.Zero Fire Double Break; 4.Visual прозорец; Параметри на производи и функции : Име на производ : пробивање на колото за истекување : 10 A : 10 A 16 A 20 A 25 A 32 A 40 A 50 A 63 AVOLTAGE : AC220 V/230 VPOLES : 2 P (1 P+N) Чувствителност : 30МАМОНТИНГ Метод : 35мм Даин Продукција Функција : Истекување, краток спој, заштита од преоптоварување со преклопување : 1 PCS прекинувач за прекинувачи : Со избирање на функцијата за прекинувач може да го исклучи истекувањето функција.

Кон својствата

Производи во категоријата