Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Бцов Самсунг Галакси С22 Ултра Паричник Случај, Топла Розова Мандала Цвет Мултифункционална Кожа Телефон Случај Паричник Флип Капак Со Мулти Картичка Слотови Џеб Р

Бцов Самсунг Галакси С22 Ултра Паричник Случај, Топла Розова Мандала Цвет Мултифункционална Кожа Телефон Случај Паричник Флип

DEN 1.00
 

Производот е достапен
Достапност

ПРЕКРАСНА ШЕМА - овој прекрасен случај со шема е совршен за да го изрази вашиот уникатен индивидуален идентитет. ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН-Без разлика во шопинг, забава, средба или посета на клиенти. Овозможува лесен пристап до сите порти, копчиња и функции без да мора да го отстраните куќиштето, давајќи разумна количина заштита од пад за вашиот мобилен телефон. МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : 7 слотови за картички, 2 кеси за готовина, 1 школка за мобилен телефон, направете го вашиот живот и работете поудобно. Задоволување на вашите потреби цел ден надвор.

Кон својствата

Производи во категоријата