Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Бебето задоволство дремка и покрај мене Дозеј лист, за басинет, машина што се мие, бело

Бебето задоволство дремка и покрај мене Дозеј лист, за басинет, машина што се мие, бело

DEN 203.04
 

Производот е достапен
Достапност

Се лизга десно над душекот и ќе го заштити душекот од хаос. Овие чаршафи се 100% водоотпорен полиестер и треба да се користат само со Go With Me Slumber и покрај мене Дозе. Мека и удобна : Нашиот мек и вграден лист беше дизајниран совршено да се завитка околу душекот за пена на Басинет. Спиењето звучно знаејќи дека вашето бебе е побезбедно и удобно во покрај мене сонувачот Bassinet & кревет за спиење. Дизајнирано во САД : Доверба од родители повеќе од 20 години. Во режимот Басинет, вашето малечко е опкружено со whiphидови за дишење на мрежи кои го одржуваат воздухот да циркулира додека и ја обезбедува сопствената област за спиење. Локална сопственост и оперирана во Род Ајленд, САД. Овој бел, водоотпорен вграден лист се вклопува во преносот на басинет, како и покрај мене, Doze Deluxe Bedide Basside. Затоа го создадовме овој лист за да може да се отстрани и да се мие машината. Лесно се потпрете на медицинска сестра, утеха или само проверете го вашето бебе во текот на ноќта, знаејќи дека е веднаш покрај вас. Белиот лист е направен со увезен полиестер.

Кон својствата

Производи во категоријата