Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Бедуан Автоматски Мини Во Линија Масло, 1/4 НПТ, Масло За Подмачкување За Компресија На Воздухот

Бедуан Автоматски Мини Во Линија Масло, 1/4 НПТ, Масло За Подмачкување За Компресија На Воздухот

DEN 151.84
 

Производот е достапен
Достапност

Инсталирањето трае само неколку секунди, 1/4" нпт-навој машки види-преку, така што знаете кога да се наполни. Цврста метална конструкција со големо влијание проѕирна пластика. Подобрете ги перформансите и продолжете го животниот век на скапите воздушни алатки со правилно подмачкување. Обезбедува автоматско подмачкување на пневматски воздушни алатки што спречува ' рѓа и корозија. Овозможува алатките да имаат помазна поефикасна операција, што го продолжува животниот век на алатките. Продолжете го вашиот животен век на воздушните алатки и подобрете ги нивните перформанси.

Кон својствата

Производи во категоријата