Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Бела Xbox One S Вентилатор, USB Центар И Контролор Полнач-Одговара На Xbox Една Конзола-Премиум Xbox Еден Додатоци

Бела Xbox One S Вентилатор, USB Центар И Контролор Полнач-Одговара На Xbox Една Конзола-Премиум Xbox Еден Додатоци

DEN 680.00
 

Производот е достапен
Достапност

ЧУВАЈТЕ ГО ВАШИОТ XBOX КУЛ : Вентилаторот Xbox One S е специјално дизајниран да го одржува Вашиот Xbox One S работи на оптимални температури, така што никогаш не треба да се грижите дали ќе се прегрее.

Кон својствата

Производи во категоријата