Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Белефикс Просеко Кристал Хедбенд

Белефикс Просеко Кристал Хедбенд

DEN 3.33
 

Производот е достапен
Достапност

Лентата За Глава На Белефикс Просеко Кристал ќе додаде малку луксуз на секој изглед. Оваа украсена лента за глава е совршена за ноќно излегување. Малку сјај оди долг пат. Нашата лента за глава со кристални монистра од 1/4 инчи е едноставен начин да додадете сјај на вашиот изглед. Секоја девојка има малку блесок во нејзината личност! Украсената кристална лента за глава ви овозможува гордо да ја изразите својата искра страна. Изработена од 85% Метал; 15% Пластика, оваа лента за глава е издржлива, но удобна. Совршен за цел ден активности со допир на глам. Оваа лента за глава ќе направи да изгледате луксузно и модерно. Погоден за свадбени настани со црна вратоврска или само ноќно излегување со девојките, нашата лента за глава е лесна за носење и разноврсна. Во Белефикс сакаме да се чувствувате сигурни за себе и за стилот што го поседувате. Ние сме посветени на обезбедување квалитетни, во тренд парчиња кои ве инспирираат да изгледате добро и да се чувствувате одлично-еден клип, игла или лента за глава истовремено.

Кон својствата

Производи во категоријата