Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
БЕНД-ТОА УЛ2139 Ултра-Лок 3/4 Широк х 0.030 Дебел 4 Дијаметар, 201 1/4 Цврст Нерѓосувачки Челик Претходно Формирана Стегач

БЕНД-ТОА УЛ2139 Ултра-Лок 3/4 Широк х 0.030 Дебел 4 Дијаметар, 201 1/4 Цврст Нерѓосувачки Челик Претходно Формирана Стегач

DEN 2.00
 

Производот е достапен
Достапност

Најсилен, најмоќен систем за стегање. Патентираната брава формирана под целосна напнатост ја максимизира затегнатоста. Мазниот Дизајн на ЛИЧНА КАРТА ги намалува патеките за истекување. Најсилен, најмоќен систем за стегање. Користете Со Ултра-Лок 3/4" Брава, БЕНД-ТОА UB2569, може да биде еден завиткан или двојно завиткан за дополнителна сила. Ултра Лок Стегите имаат подебела брава и се 2-3 пати посилни од другите претходно формирани стеги. Најсилен, најмоќен систем за стегање. Користете Со Ултра-Лок 1/2" Брава, БЕНД-ТОА UB2549, може да биде еден завиткан или двојно завиткан за дополнителна сила. Инсталирајте СО UL4000 B ИЛИ UL9010 и нанесете Ултра-Lok 4 пати побрзо од бендот и бравата и другите претходно формирани стеги. Инсталирајте СО UL4000 B ИЛИ UL9010 и нанесете Ултра-Lok 4 пати побрзо од бендот и бравата и другите претходно формирани стеги. Мазниот Дизајн на ЛИЧНА КАРТА ги намалува патеките за истекување. Патентираната брава формирана под целосна напнатост ја максимизира затегнатоста.Инсталирајте СО UL4000 B ИЛИ UL9010 и нанесете Ултра-Lok 4 пати побрзо од бендот и бравата и другите претходно формирани стеги. Патентираната брава формирана под целосна напнатост ја максимизира затегнатоста.

Кон својствата

Производи во категоријата