Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Бесипро Водоотпорна Торба За Пелени Ранец Со Пренослива Подлога За Менување, Голема Породилна Торба За Менување Пелени За Бебиња Изолирани Џебови

Бесипро Водоотпорна Торба За Пелени Ранец Со Пренослива Подлога За Менување, Голема Породилна Торба За Менување Пелени За Бебиња

DEN 0.33
 

Производот е достапен
Достапност

Практично и Внимателно : дизајнот Со Широко отворање е лесен за организирање и брзо наоѓање на вашите потреби. Совршен е за шопинг, пешачење или патување со вашето бебе девојки и момчиња. Полиестер поставата. Водоотпорен е издржливост. Кабриолет и Без Раце : оваа торба за пелени може да ја користите како ранец, чанта и исто така може да виси на количката за да ги ослободите рацете. Оддел за одвојување суви и влажни пелени и облека. Страничен џеб за извлекување ткива. Пространа големина на s : 15,7 l x 7,1 w x 9,4 h инчи, менување на големината на душеците : 21,2 l x 13. Стилски и Практичен : логото За Дигитално печатење на водоотпорен патент ја прави торбата уникатна. Интегрираниот ремен за багаж може правилно да се закачи на куферите за тркалање.

Кон својствата

Производи во категоријата