Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Besportble Women Strap Fist на рамената за прицврстување на абдоминална машина за прицврстување опрема за прицврстување салата мускулатура вежбање мажи истегнат јадро на рем?

Besportble Women Strap Fist на рамената за прицврстување на абдоминална машина за прицврстување опрема за прицврстување салата

DEN 1.67
 

Производот е достапен
Достапност

- Големина : Околу 39x35x2cm - Изработено од најлон метал и ПВЦ материјали, можете да го користите долго време - ќе го инсталирате и користите лесно - боја : Информации за црна стока Фитнес затегнување на опсегот. - ќе уживате во лесното време. Абдоминален мускулен појас : Погоден за жена или маж. Направени во САД или увезени. - Го разубавува вашиот раст и ги подобрува вашите спортски вештини. Додатоци за опрема за опрема погодни за жена или маж.најлон метал и ПВЦ. Добијте ја добрата форма и бидете здрави. - Не-лизгачка рачка, не е лесна за спуштање. Метални и ПВЦ материјали, издржливи и безбедни. Додатоци за опрема за теретана : Прицврстување на лентата за ленти на повеќето опрема за машини и домашни теретани.

Кон својствата

Производи во категоријата