Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
БЕСТОЈАРД 24 парчиња Кинеска Нова Година Црвени Пликови 2021 Хороскопски ВОЛ Нова Година Среќни Пари Пакети Пролетен Фестивал Кинески Црвени Пакети Пликови За Подар?

БЕСТОЈАРД 24 парчиња Кинеска Нова Година Црвени Пликови 2021 Хороскопски ВОЛ Нова Година Среќни Пари Пакети Пролетен Фестивал

DEN 137.76
 

Производот е достапен
Достапност

24 Парчиња Торби За Подароци Прекрасни Торби За Пари За Подароци Практични Торбички За Монети (Црвени, И). 10, 50Х8, 00Х0, 10см или 4, 13х3, 14Х0, 04 инчи. Добар изглед : прекрасните Кинески црвени пликови се во голема мера испечатени со многу видови Цртани Модели На Кинески вол кои се придружени со традиционални поволни елементи како Што Се јуанбао, црвен фенер и пролетни фестивалски двојки, кои додаваат празнична атмосфера, симболизираат среќа, просперитет и ја одразуваат традиционалната Кинеска култура. Описна паричен плик, користен за новогодишен повик Јасуикијан во Кина.2021 Кинеска Нова Година Креативен Црвен Плик Џеб За Пари Пролетен Фестивал Плик Карактеристики-Боја : Црвено-Материјал : Хартија-Големина : Прибл.

Кон својствата

Производи во категоријата