Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Bewinner Електрични Рачни Игра Плеер За Деца, Преносни Ретро Видео Игра Плеер со 5.1 инчен HD Екранот, USB C Полнење Аркадни Игри Плеер, Роденден Подарок

Bewinner Електрични Рачни Игра Плеер За Деца, Преносни Ретро Видео Игра Плеер со 5.1 инчен HD Екранот, USB C Полнење Аркадни

DEN 999.84
 

Производот е достапен
Достапност

Вграден моќен ПРОЦЕСОР : со постабилни перформанси, рачната конзола за игри го решава проблемот што две или повеќе рамки се прикажуваат на ист екран и обезбедува течно искуство во играта. Мултифункција : Класичната конзола за игри поддржува МУЛТИМЕДИЈАЛЕН интерфејс со висока дефиниција тв излез, рачен режим и режим на 2 лица за да уживате во среќата на играта. Абс Материјал : конзолата За игри На Контролорот е изработена од абс материјал, кој е отпорен на удари, отпорен на гребење, отпорен на влага, отпорен на корозија и лесен за обработка. 5.1 Инчен Дисплеј : квалитетот На Сликата на екранот со висока дефиниција не е штетен за очите, а заситеноста е зголемена за 50% во споредба со претходната генерација. Деталите се поостри (резолуција 800 € 400). Лесен За Носење : електричниот играч е мал и многу лесен, затоа е погоден за носење и играње. Може да се користи и дома и во странство.

Кон својствата

Производи во категоријата