Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Безбедносен спорт куче рог xl форма фитинг гел мраз главоболка мигрена олеснување капа ладно мигрена за олеснување капаче удобно затегнување мраз пакет маска за оч

Безбедносен спорт куче рог xl форма фитинг гел мраз главоболка мигрена олеснување капа ладно мигрена за олеснување капаче удобно

DEN 1.67
 

Производот е достапен
Достапност

Тоа е удобна маска за очите на мразот што може да се протега за подуени очи. Една големина одговара на целата компресија што се протега го прави за секого. Производите за завиткување на мраз од гел се направени со врвен материјал и гел за ладење на стручно ниво. Одлично за очите, кранијалната, напнатоста на лицето и олеснувањето на стресот. Помалку потреба за, очила или специјална перница. Капакот нема тешки инсерти или. Тоа е густ гел и темна боја, исто така, го прават совршено олеснување за главоболки и. Тоа е дополнителна сила!. Одлично за очите, кранијалната, напнатоста на лицето и олеснувањето на стресот. Легнете во кревет или на каучот удобно со производот на главата, дизајнот на меки гелови нема да изврши притисок врз специфични области како вметнување на тврд мраз пакет. Земете помалку &. Природната капа за олеснување на мигрената на студот е една од вид во форма на фитинг од 360 °. Тоа е густ гел и темна боја, исто така, го прават совршено олеснување за главоболки и. Земете помалку &. Лесен за употреба и повторна употреба. Маската / капачето за компресија ефикасно го поддржува и компресира лицето, окото и главата за да ги насочи сите области што предизвикуваат болка. Една големина одговара на целата компресија што се протега го прави за секого. Оваа форма што фитинг гел мраз за олеснување на главоболката ќе ви се донесе за еднократно и носено ледено пакување за помагање на воспаление, напнатост и олеснување на стресот и подуени очи, што го прави идеална капа за олеснување на главоболката за еднократно за мажи, жени и деца кои страдаат од главоболки , Или напнатост на лицето.

Кон својствата

Производи во категоријата