Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Безжична Гејмерска Тастатура И Глушец,Тастатура За Полнење Со Позадинско Осветлување На Виножитото со Метален Панел од 3800mah Батерија, Механичка Тастатура За Чувст

Безжична Гејмерска Тастатура И Глушец,Тастатура За Полнење Со Позадинско Осветлување На Виножитото со Метален Панел од 3800mah

DEN 1.33
 

Производот е достапен
Достапност

4 G безжичната технологија овозможува тастатурата да постигне безжична контрола со долг дострел.●Тастатура И Глушец На полнење ● безжичната тастатура е изработена од четкана плоча од алуминиумска легура, која е цврста и издржлива. €Модерен и практичен стил дизајн ● лебдечки капаче за клучеви во стилот на игра, со различни комбинации на мултимедијални клучеви, двобојни капачиња за вбризгување.4 G Безжичен Пренос Q 2. ●Кул глушец● глувчето ЗА ИГРАЊЕ СО 7 БОИ ИМА уникатен валјак од метален материјал, интелигентно шарено светло за дишење, копче со 6 копчиња со најнова технологија за галванизирана Електропланд двојно крило, прилагодливо 4-брзински ДПИ (800-1200-1600-2400), точно позиционирање, допир Чувствувајте се добро, играта е повеќе сензацијана. Тоа може да биде водоотпорен, и тастатурата гради-во 3000mah батерија. Тастатурата има рационализиран распоред кој е designedономски дизајниран за игри или канцеларија или домашна употреба. ●Led Позадинско Осветлување На Виножитото ● механичкото чувство на тастатура со шарен ефект на задно осветлување е одлично визуелно искуство во ноќното работење, притискање НА FN+DEL за да се префрлат три состојби на задно осветлување (нормално светло-здив), тастатурата може да ја прилагоди осветленоста на задното осветлување и фреквенцијата на дишење.

Кон својствата

Производи во категоријата