Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Битие Ноар Стандардно Физичко Издание За Нинтендо Прекинувач

Битие Ноар Стандардно Физичко Издание За Нинтендо Прекинувач

DEN 627.20
 

Производот е достапен
Достапност

Фокус на тактилни загатки и истражување. Истражувајте моменти во текот на целиот животен век на универзумот. Исклучително богат наратив што ја води приказната за љубовта и загубата. Неверојатен саундтрак инспириран од џез. Уметнички ноар пејзажи за истражување. Јазици-англиски, француски, германски, италијански, Јапонски, корејски, португалски, руски, Поедноставен кинески, шпански и Традиционален кинески текст во играта. Англиски (само саундтрак) во играта глас. Ноар авантура опфаќа време и простор. Играте Како Никој, продавач на часовници фатен во љубовен триаголник со други космички суштества, Мис Маса и Златно Момче. Кога вашата афера ќе се претвори во горчлива конфронтација, ќе бидете сведоци на истрел од огнено оружје испукан од јеубоморен бог—инаку познат како Големата Експлозија. Скокнете во универзумот што се шири и побарајте начин да спречите или уништите создавање и да ја зачувате вашата убов.

Кон својствата

Производи во категоријата