Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Bjorn чајник стакло / не'рѓосувачки челик- 1,18 L / 40 мл

Bjorn чајник стакло / не'рѓосувачки челик- 1,18 L / 40 мл

DEN 2.00
 

Производот е достапен
Достапност

Совршен во моментот : во Вива Скандинавија, ние ги цениме сите детали за естетиката, функционалноста и занаетчиството во креирањето производи што ги инспирираат луѓето да се релаксираат и да се чувствуваат подобро со совршено искуство со чај. Youе ви донесе јасност кога вашиот ум нема да престане да се повлекува. Уживајте во прекрасното искуство кога го гледате вашиот чај стрмен до совршенство во драматичното стакло тело, растејќи подлабоко и побогато.Чајник : Направено со трајно и елегантно боросиликатно стакло, овој сад за чај е совршено решение за подготовка на чајни торби и лабав чај од лисја. Совршен подарок : Размислени и елегантни дизајни ги прават овие врвни производи за чај, совршен подарок за секој lубител на чај. Willе ги подобри времето на релаксација и ќе донесе дополнителна топлина во вашиот дом. Колекцијата Бјорн : каде современите дизајни ги исполнуваат функционалните производи за чај. Се одликува со корпа за инфузир од не'рѓосувачки челик од не'рѓосувачки челик и бесплатно капење. Сензуалното искуство на гледање на вашиот чај стрмен до совршенство во стаклениот чајник Вива Скандинавија ќе ве утеши во текот на најтешките денови.

Кон својствата

Производи во категоријата