Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Bkdfd mop дрво под подот ротирачки магичен леплива крпа за влечење плочка од мемболичка подот на домаќинството рамен четка

Bkdfd mop дрво под подот ротирачки магичен леплива крпа за влечење плочка од мемболичка подот на домаќинството рамен четка

DEN 3.00
 

Производот е достапен
Достапност

Не користете корозивни течности, како што се дезинфекција. Класификација на бојата : Должина на Blue Rod : 80cm ~ 135cmsize : 43 cm * 13 cmrod Material : Не'рѓосувачки челик Материјал : Fibertips : Избегнувајте ја спалната соба, кујната, вкрстената употреба на бањата, да спречите раст на бактериите. ★ Тоа е многу погодно. Дизајнот на рачката со ниски напори го олеснува истиснувањето на. Вода пред употреба, избришете ја и искористете ја.

Кон својствата

Производи во категоријата