Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Блинг Цвет Навртки Кристал Сонце Капи Полн Дијамант Бејзбол Патување Капа Кристали Лето Сјајна Капа За Жени Девојка

Блинг Цвет Навртки Кристал Сонце Капи Полн Дијамант Бејзбол Патување Капа Кристали Лето Сјајна Капа За Жени Девојка

DEN 191.84
 

Производот е достапен
Достапност

100% памук. Увезени. Предвремено затворање. Миење Раце Само. Прилагодлива ГолеминаРаб е околу 2,5 Обем На Главата : 21,3-23,6 .Секоја капа може да се прилагоди за да одговара на обемот на главата на повеќето народи. Специјален дизајн користи Едноставен дизајн со блинг кристал со навртки, прави да изгледате шармантно и модерно. УПФ 50+Protection/УВБ Заштита од Сонце.Удобно за носење.Ние извршуваме висок квалитет и само висок квалитет може да го покаже вашиот гламур и добар вкус. Погоден за одмор на плажа,патување,активност на отворено,како што се голф,кампување,пешачење,возење велосипед,трчање,качување, риболов и така натаму. Гаранција за задоволство : ветуваме дека ќе ви обезбедиме највисок квалитет и целосно задоволство на клиентите. Ако имате било каков проблем со овој производ, можете да не контактирате.

Кон својствата

Производи во категоријата