Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Блинг Томан Лесно земени Патување Шминка Четка&засилувач; триаголник Прав Издувања во собата, 5 парчиња Мини Комплетна Функција Козметички Четки Комплет Со Огледа?

Блинг Томан Лесно земени Патување Шминка Четка&засилувач; триаголник Прав Издувања во собата, 5 парчиња Мини Комплетна Функција

DEN 0.67
 

Производот е достапен
Достапност

Комплетот алатки за шминка може да ви даде совршена и беспрекорна шминка. И обезбедете 100% задоволување на услугата за потрошувачите.2 парчиња Триаголник Во Прав Издувања за тело,издувам на нозете, издувам на вратот. Вие не треба да се грижите за прашок или крем стап на други предмети Влакната На Козметичката Четка Се Изработени од Висококвалитетни Влакна, Се Чувствуваа Меки и Нежни.Вие го заслужувате тоа! 5 во 1 мултифункционални козметички четки целосно функционирање,практично складирање,нежно, лесно за носење погодно За дневна Шминка Преносливо за извршување.Користењето заоблени рабови при нанесување подлога на образите и челото го олеснува нанесувањето триаголници на контурите на очите и аглите на кожата за порафиниран и порелаксиран изглед. Ве молиме контактирајте не слободно, ние нудиме менување и враќање на средствата. Блингтоман Почекајте го вашиот контакт во секое време. ВИСОК КВАЛИТЕТ, ЧИСТЕЊЕ и УРЕДНО : оваа четка има капачиња на двата краја за складирање без неред. Лесен за носење тоа е навистина добар избор за патување, службено патување и подарок за пријател направете вашата кожа да се чувствува непријатно .

Кон својствата

Производи во категоријата