Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Блупарк Вампир Инспириран Подарок Човештвото Не Е Се Што Е Испукано За Да Биде Подарок За Торба За Шминка За Обожавателите На Жените

Блупарк Вампир Инспириран Подарок Човештвото Не Е Се Што Е Испукано За Да Биде Подарок За Торба За Шминка За Обожавателите На

DEN 0.67
 

Производот е достапен
Достапност

Секогаш пчела ти, убава ти. Големина : 23,5 см ( 9,25 инчи ) * 17 см (6,69 инчи) . Овие се нивната совршена големина за да ги задржите сите ваши најважни работи на едно место!. Тоа е исто така совршен подарок за мајка, сопруга, сестра, девојка. Совршен подарок за шминкер или љубител на шминка. Идеален за секое патување ако сакате да ги имате сите ваши додатоци со вас. Овие се нивната совршена големина за да ги задржите сите ваши најважни работи на едно место!. Модерен изглед, паметен дизајн, извонредни модели. Идеален за секое патување ако сакате да ги имате сите ваши додатоци со вас.Торба со зборови : "Човештвото не Е Се Што Е Распукано", смешен подарок за обожавателите на Дневниците на Вампирите. Материјал : торбата е направена од Полиестерски влакна и има метален патент. Секогаш пчела ти, убава ти. Совршен подарок за шминкер или љубител на шминка.

Кон својствата

Производи во категоријата