Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
БОБ КЕЈН ДЦ БЕТМЕН МЕТАЛНА ЗЛАТНА ФОЛИЈА ПЕЧАТ ОРИГИНАЛЕН МАТИРАН ПОТПИС + 4 СО КОА

БОБ КЕЈН ДЦ БЕТМЕН МЕТАЛНА ЗЛАТНА ФОЛИЈА ПЕЧАТ ОРИГИНАЛЕН МАТИРАН ПОТПИС + 4 СО КОА

DEN 2.33
 

Производот е достапен
Достапност

БЕТМЕН ЗЛАТЕН ПЕЧАТ РАКА ПОТПИШАН ОД БОБ КЕЈН ВО ЛАК МАСТИЛО СО КОА МАТИРАН како дел од Неговата Почит од 1988 година на 1-виот Филм За Бетмен , Боб Кејн потпиша неколку од овие златни пломби за клубот на колекционери На Бетмен. Создаден Од Првиот Тимски Печат. Првиот Тим Прес објави неколку различни слики На Бетмен на висококвалитетен увезен уметнички фонд. Ова е неверојатен ограничен "Златен Печат"! Ограничено Издание Со потпис од боб Кејн во мастило со златен лак. Оваа аукција е за еден од оние автентично потпишани печати. Автентично потпишан од креаторот И уметник На Бетмен, Боб Кејн. Доаѓа со сертификат за автентичност. Рака потпиша не копија или репродукција. Има неколку вдлабнатини како што се мали вдлабнатини, аголна облека.

Кон својствата

Производи во категоријата