Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Богатства на Каролина CK2204SN PUG во кујната држач за леплива белешка, леплива белешка за диспензерот само-лепливи подлошки за белешки, додатоци за празно биро за мемор

Богатства на Каролина CK2204SN PUG во кујната држач за леплива белешка, леплива белешка за диспензерот само-лепливи подлошки

DEN 177.60
 

Производот е достапен
Достапност

Имаме дури и одлични подароци на наставниците. Нашите производи прават одлични подароци за тоа тешко да купувате личност во вашиот живот. Направете список со намирници или оставете белешка за вашиот сопруг или жена. Забележете! Богатството на Каролина Леплива белешка е совршен подарок за секого! Овој држач за леплива нота е нешто посебно. Одлични подароци за денот на шефовите, подарокот за Денот на секретарот или зетот за вашето куче. Одличен подарок за вашето куче Вокер, зет или миленичиња. Совршен подарок за секој на работа или дома. Совршен подарок за сите во вашата канцеларија на работа, сите ваши пријатели на Фејсбук, земник на вашето куче, фризер или дури и секој што може да има проблем да се сеќава на сите увозни работи во животот. Одлични подароци за домаќини, подарок за домаќинство за тој нов дом или подарок за венчавки за таа нова двојка. Носителот се надополнува со отстранување на последното парче хартија од нова подлога на белешки и лепење на таблата. Има лепливи белешки од 3 инчи x 3 инчи. Подароци за пикања, колекционерски пукања, леплива нота. Носителот се надополнува со отстранување на последното парче хартија од нова подлога на белешки и лепење на таблата.

Кон својствата

Производи во категоријата