Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Бокар Бамбус Накит Дисплеј Штанд Изложба За Приврзок Ѓердан

Бокар Бамбус Накит Дисплеј Штанд Изложба За Приврзок Ѓердан

DEN 0.33
 

Производот е достапен
Достапност

Големина : како што покажува сликата. послужавник за накит е направен со висококвалитетно дрво. Одлично за прикажување накит на саеми за занаети, ревии, пазари за болви и продавници за малопродажба. Го одржува секој накит организиран и лесен за пристап. Накитот не е вклучен. Големина : како што покажува сликата. послужавник за накит е направен со висококвалитетно дрво. Одлично за прикажување накит на саеми за занаети, ревии, пазари за болви и продавници за малопродажба. Го одржува секој накит организиран и лесен за пристап. Накитот не е вклучен. Прекрасен начин за прикажување или собирање НА ВАШИОТ НАКИТ. Најдобро за прикажување на вашиот накит што и да е во продавница или на вашата маса за облекување.

Кон својствата

Производи во категоријата