Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Bonavita 1l Дигитална Променлива Температура Gooseneck Електричен Котел За Кафе Пијалак И Чај Прецизна Контрола На Истурање, 6 Претходно Поставени Температури, Кафуле Или Д?

Bonavita 1l Дигитална Променлива Температура Gooseneck Електричен Котел За Кафе Пијалак И Чај Прецизна Контрола На Истурање,

DEN 1584.00
 

Производот е достапен
Достапност

ПОБРЗО ВРИЕ ЗА НАЈДОБРА ПИЈАЛАК : со контрола на температурата до степен, овој котел ОД 1000 W ви дава брзо загреана вода за да навлезете чај или да сварите кафе; со својот елегантен дигитален дисплеј, можете да ја темпирате водата и да ја одржувате топлината до 1 час.ПРЕЦИЗНА КОНТРОЛА НА ТЕМПЕРАТУРАТА : со Нашиот Котел За Дигитална Променлива Температура Од 1,0 Литри Бонавита, можете да ја темпирате, одржувате и контролирате температурата на водата од 140° до 212°F за совршена пијалак, секој пат. КОНЗИСТЕНТНА ТОПЛА ВОДА : Загрејте Го Копчето За Задржување Користете Го Копчето За Поставување Температура за брз пристап до претходно поставените температури на подготовка; Прилагодлив во чекори од 1 степен помеѓу 140-212 F (60-98 C).

Кон својствата

Производи во категоријата