Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Bostitch 03201 NoJam Desktop Тешка должина Степлер, капацитет од 60 листови, црна

Bostitch 03201 NoJam Desktop Тешка должина Степлер, капацитет од 60 листови, црна

DEN 2.67
 

Производот е достапен
Достапност

Продаден како 1 секој. Компактен дизајн заштедува простор за биро. Технологијата без џем го елиминира главниот метеж. Не-лизгачки гумени стапала за дополнителна стабилност. Користете 1/4 "или 3/8" SB35 серија Премиум тешки делови. 2 до 60 капацитет на лист. Продаден како 1 секој. Компактен дизајн заштедува простор за биро. Технологијата без џем го елиминира главниот метеж. Не-лизгачки гумени стапала за дополнителна стабилност. Користете 1/4 "или 3/8" SB35 серија Премиум тешки делови. 2 до 60 капацитет на лист. Тешка застој во дизајн за заштеда на простор. Одликувајќи се со технологија без џем за да се спречи главен метеж за време на проектите. Не-лизгачката основа обезбедува заштита и стабилност на работната површина за време на употреба на голем волумен.

Кон својствата

Производи во категоријата