Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Божиќен украс на розово фламинго стакло

Божиќен украс на розово фламинго стакло

DEN 112.00
 

Производот е достапен
Достапност

Дизајнирано во САД.Висок 5 инчи долг x 3,5 инчи долг x 2,3 инчи широк. Тоа е повеќе од само украс- тоа е уметничко дело!. Стопеното стакло е разнесено од уста во ситно врежани калапи за да го обликува украсот.

Кон својствата

Производи во категоријата