Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Божиќни модели на кукли, Божиќни кукли, кукла Амигуруми, кукли од капчиња, сет од 3, Божиќна декорација, присутна за девојчиња

Божиќни модели на кукли, Божиќни кукли, кукла Амигуруми, кукли од капчиња, сет од 3, Божиќна декорација, присутна за девојчиња

DEN 0.33
 

Производот е достапен
Достапност

Забележете дека ова е шема на капчиња (PDF -датотека), а не играчка. Датотеката ќе биде достапна за преземање веднаш по купувањето. Оваа шема на капчиња содржи детален опис за тоа како да се капчиња оваа кукла. Оваа шема е напишана во американски термини, оваа кукла ќе биде висока околу 30 см со употреба на големина од 3,00 мм кука, готовата кукла може да се мие со рака или во машина за перење (деликатно поставување) материјали за кука за кука со големина 3,00 или 2,00 мм таписерија игла за полнење таписерија на конец на тапин. Парче ножици на чипка.

Кон својствата

Производи во категоријата