Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Божиќно порибување на кучиња Yoochee, Снежен бел плишана форма, божиќни чорапи за кучиња, кучиња, печатени со исклучителен вез за новогодишна елка, виси Божиќна празни?

Божиќно порибување на кучиња Yoochee, Снежен бел плишана форма, божиќни чорапи за кучиња, кучиња, печатени со исклучителен вез

DEN 111.84
 

Производот е достапен
Достапност

? Пакетот вклучува - 1 пакет големо кадифен милениче куче Божиќно порибување, големината е долга 16,9 инчи X 10,2 инчи, отворање од 7,5 инчи, има многу простор за играчки за миленичиња, третмани и подароци. Дизајн на форма на коска на кучиња - симпатична форма на коска на кучиња и снежна бела мека кадифен со исклучителен дизајн на вез, уникатен стил, изгледа многу живописно и прекрасно, сакано од деца и миленичиња.

Кон својствата

Производи во категоријата