Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Бреда 1ер 1735 Квадратен Рачен Часовник Со Нараквица од нерѓосувачки Челик, 26мм

Бреда 1ер 1735 Квадратен Рачен Часовник Со Нараквица од нерѓосувачки Челик, 26мм

DEN 2.67
 

Производот е достапен
Достапност

ЛУКС МИНИМАЛЕН СЛУЧАЈ : 26мм Нерѓосувачки Челик Случај. ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН РЕМЕН : Ремен За Нараквица од Нерѓосувачки Челик со Куќиште за Затворач на Копчиња. ПРЕЦИЗНО ДВИЖЕЊЕ : Мијота Кварцно Движење Од Јапонско Производство за точно време чување со Сребрено Четкано Бирање со Сребрени Часовни И Минутни Раце. ОТПОРЕН НА ВОДА : 3атм / 30м отпорен На Вода и Минерален Кристал за долготрајна секојдневна употреба. ГАРАНТИРАНА ГАРАНЦИЈА : ние нудиме Двегодишна Меѓународна Гаранција за сите Часовници бреда. Модерен пристап кон карактеристичен и класичен стил. Esерот носи задебелена квадратна кутија од 26мм, бирање со четка од слонова коска со сончеви зраци и се прицврстува со нараквица од нерѓосувачки челик обложена со сребро. Стил кој ја надминува приликата или трендот, создаден имајќи го предвид безвременскиот дизајн.

Кон својствата

Производи во категоријата