Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Брод ЕВА Вештачки Тиково Платформа Кат Компатибилен со 1999 Чапарал Сунеста 233 Пливање Чекор Пилотската Кабина

Брод ЕВА Вештачки Тиково Платформа Кат Компатибилен со 1999 Чапарал Сунеста 233 Пливање Чекор Пилотската Кабина

DEN 1214.40
 

Производот е достапен
Достапност

Пред да го нарачате, ве молиме проверете ги димензиите на цртежот на производот и потврдете дека одговара на вашиот брод и разберете дека тоа не може да се врати без надомест за полнење од 30%.Фотографиите на огласот се само за повикување. Пред да го нарачате, ве молиме проверете ја листата цртеж преглед форми и мерења со вашиот брод за да бидете сигурни дека тие можат да одговараат на вашиот брод и. Подот ЕВА е дебел 6мм или 1/4 инчи, двобојна боја. Ние само можеме да се осигураме дека палубите ќе бидат намалени токму со цртежот на листата.

Кон својствата

Производи во категоријата