Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
BRST 12v 4a AC Адаптер ЗА SVA VR-17b VR15A VR17S VR - 15E VR15E SVA-САД VR - 15AU Lcd Монитор 12vdc Кабел За Напојување Кабел Полнач PSU

BRST 12v 4a AC Адаптер ЗА SVA VR-17b VR15A VR17S VR - 15E VR15E SVA-САД VR - 15AU Lcd Монитор 12vdc Кабел За Напојување Кабел

DEN 3.33
 

Производот е достапен
Достапност

?Спецификации ВЛЕЗ НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА : 100-240v светска употреба ?ЗА БРСТ водечкиот Бренд За Полнач За Лаптоп.?€Спецификации : Полнач За Лаптоп / Адаптер / Кабел низ целиот свет опсег на влезен напон : 100-240 V 50/60 HZ. ?БРСТ Наплаќа Паметен технолошки адаптер за Напојување и кабел изработен од материјали отпорни на висока температура, безбедна и интелигентна технологија за чипови. ?●Сертифициран q : сите наши производи се Ce Fcc Ro HS одобрени со прекумерна напонска,прекумерна струја,прекумерно оптоварување,заштита од краток спој. 24-часовна услуга на клиентите. ?БРСТ Глобална Грижа За Клиентите+ потребите На Клиентите се она за што се грижиме, сите ги поддржуваме со 36-месечна поддршка на клиентите и обезбедуваме пријателска, лесно достапна техничка поддршка. ?БРСТ Полнач За Лаптоп / Кабел / Кабел Сите Адаптери И Кабли за Напојување се во согласност со врвните индустриски стандарди и вклучуваат бројни безбедносни механизми, вклучувајќи заштита од краток спој, пренапон, прекумерна струја и внатрешно прегревање.не е оригинален, Но сите Полначи И Кабли За Лаптоп се 100% тестирани, осигуруваат дека работи со моделите прикажани во насловот.

Кон својствата

Производи во категоријата