Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Брзото брзо полнење MicroUSB кабел работи компатибилен со вашиот Samsung SGH-I317TSAATT е овозможува бргу брзина на полнење!

Брзото брзо полнење MicroUSB кабел работи компатибилен со вашиот Samsung SGH-I317TSAATT е овозможува бргу брзина на полнење!

DEN 207.84
 

Производот е достапен
Достапност

Подготвени кабли кои не работат или кршат, овој флексибилен кабел со големо влијание ABS е издржлив и наплаќа брзо компатибилен со вашата леснотија на умот. - Немојте да го чувате, чувајте го, лесно патување со додека сè уште имате заштитени тешки и најдобри запечатени цевки.✅ Професионално дизајниран да е компатибилен со вашиот Samsung SGH-I317 TSAATT кабел користи брза и брза технологија за полнење!. Патување и складирање.000 брзина на моќност лесно! Specifications : ● Кратко, преносно, нема да се најде на патот. Поставете го вашиот век на траење на батеријата и време на полнење со користење на автоматски систем за дигитално полнење на овој кабел.0 и UL наведени и во согласност со карактеристиките : ● Што е Micro USB? Портата Micro USB во моментов е најчестиот адаптер и се користи скоро една деценија. ● Како да знам кој USB полнач или набавка на кабел? Обидувајќи се визуелно да го одредите правилниот USB конектор може да резултира во грешка.0, што ја максимизира постојната USB функционалност со обезбедување на повеќе уреди за компатибилна моќност.

Кон својствата

Производи во категоријата