Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Бујна Декор Чипка Возбуда Туш Завеса, 72 во х 72 во, Сива

Бујна Декор Чипка Возбуда Туш Завеса, 72 во х 72 во, Сива

DEN 1.33
 

Производот е достапен
Достапност

100% Полиестер. Деликатна, елегантна завеса за туширање со текстура, набраздени слоеви и детали од тантела од врвот до дното. Бујна декор завеса за туширање со тантела е идеална за вашиот излитен шик, традиционален или декор за бања на фарма. Мека, 100% завеса за туширање од полиестерска ткаенина со уникатен, убав дизајн за подобрување на вашиот простор. Мерките 72 х 72 инчи со дупки за копчиња на врвот овозможуваат лесна инсталација со кој било прстен или кука. Поради деликатната природа на дизајнот, овие предмети се препорачуваат суво чистење. Оваа завеса за туширање содржи слоеви на возбудувања, секој со облога од тантела, покривајќи ја должината на завесата за туширање. Нема да најдете поубава завеса за туширање. Тој е толку разноврсен што можете да го користите за вашата главна бања, гостинска бања или детска бања.

Кон својствата

Производи во категоријата