Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Burly Brand 1-1/4 Chrome 3-1/2 Bar Bar Stankbar B28-320T

Burly Brand 1-1/4 Chrome 3-1/2 Bar Bar Stankbar B28-320T

DEN 3471.20
 

Производот е достапен
Достапност

Залепени и дупчат за лесно внатрешно жици. Залепени и дупчат за лесно внатрешно жици. Залепени и дупчат за лесно внатрешно жици. Ќе бара подолги кабли и продолжување на жиците. Баровите се дијаметар од 1 инч на областите за зафати и стегачи. Формирањето Swage овозможува максимална ротација на контролите на рацете за поголема удобност на возачот. 35. 25 инчи ширина. 2. Висина од 625 инчи. 14. 75 инчи повлечете се назад. 12. Ширина на центарот од 75 инчи. 1. Дијаметар на цевката од 25 инчи.

Кон својствата

Производи во категоријата