Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
ByBycd Преносен шише со шише со шише со шише со вода чиста хартиена подлога со вода шише рамен пијалоци котел лаптоп пијалок шише шише

ByBycd Преносен шише со шише со шише со шише со вода чиста хартиена подлога со вода шише рамен пијалоци котел лаптоп пијалок

DEN 1550.40
 

Производот е достапен
Достапност

Материјал : оценка на храна како (БПА бесплатно) Големина : A5 21. Лесно за чистење, исплакнете со вода.2cm 420ml (имаат збор); A6 18*9. Големина : A5 21. Големина : A5 21.2cm 420ml (имаат збор); A6 18*9. Материјал : оценка на храна како (БПА бесплатно). Вклучен пакет : 1 x шише со вода. Вклучен пакет : 1 x шише со вода.5*3,5cm 325ml (без збор). Капацитет : A6 350ml/A5 420ml.2cm 420ml (имаат збор); A6 18*9. Ако имате какви било прашања во врска со овој производ, не двоумете се да контактирате со нас! Ние ќе одговориме во рок од 24 часа и ќе го решиме проблемот за вас.5*3,5cm 325ml (без збор). Капацитет : A6 350ml/A5 420ml.Материјал : оценка на храна како (БПА бесплатно). Боја : чиста; зелена; сина; виолетова; розова; кафеава; црна.

Кон својствата

Производи во категоријата