Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Bzlsfhz Екран Лупа 12 Инчен 3D HD Мобилен Телефон Екран Лупа Закривен Телефон Екран Засилувач Филм Дисплеј Зголемен Лупа Паметен Телефон Носителот

Bzlsfhz Екран Лупа 12 Инчен 3D HD Мобилен Телефон Екран Лупа Закривен Телефон Екран Засилувач Филм Дисплеј Зголемен Лупа Паметен

DEN 0.33
 

Производот е достапен
Достапност

Дизајнот се заснова на принципот на ergономија, а дотерувањето на растојанието за употреба може да ги задоволи потребите на различни корисници.28 ft Function : зумирање, заштита на очите, Зголемување : 3-4 пати забелешки : 1.Дизајнот се заснова на принципот на ergономија, а дотерувањето на растојанието за употреба може да ги задоволи потребите на различни корисници.Овој производ е погоден за модели на мобилни телефони под 7 инчи. Поради рачно мерење, дозволете отстапување на мерењето од 1-3мм. Напуштајќи ја технологијата за инјектирање, користејќи обични леќи, користејќи компресирани леќи, сликата е појасна. Поради различните ефекти на екранот и осветлувањето, вистинската боја на производот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликата.Комбинацијата на мода и технолошки иновации може да создаде мазен технолошки изглед, што е повеќе во согласност со modernетските потреби на современите луѓе. Овој производ е погоден за модели на мобилни телефони под 7 инчи.

Кон својствата

Material:
ABS+acrylic blue mirror
Viewing distance:
Best distance 1m/3.28ft
Function:
zoom in, eye protection,
Magnification:
3-4 times
notes:
1. Due to the different display and lighting effects, the actual color of the product may be slightly different from the color shown on the picture. Thank you!:
2. Due to manual measurement, please allow a measurement deviation of 1-3mm. :

Производи во категоријата