Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
CA0622 Магија Книга Корица Кожа Паметен Часовник Бенд Ремен За Рачен Часовник Паметен Часовник Паметен Часовник Големина

CA0622 Магија Книга Корица Кожа Паметен Часовник Бенд Ремен За Рачен Часовник Паметен Часовник Паметен Часовник Големина

DEN 0.33
 

Производот е достапен
Достапност

100% Сосема нов и висок квалитет за Рачен Часовник Паметен Часовник Големина На Паметен Часовник (24мм). Еко-пријателски меко силиконско јадро + надворешно печатена графичка стп кожа, како и со брановидно внатрешно силиконско лице за подобар проток на воздух и Отпорен на Пот. Нетоксичен, без алергија, дише и удобен за носење. Затворање на метална тока за лесно носење или полетување. Идеална замена на ременот за часовници. CA0622 Магија Книга Корица Кожа Паметен Часовник Бенд Ремен За Рачен Часовник Паметен Часовник Паметен Часовник Големина (24mm) пакет вклучени : 1x Часовник Бенд (Часовникот не е вклучен).

Кон својствата

Производи во категоријата