Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Cabilock 2 парчиња стаклена чајник со отстранлив инфузер Стопев за безбеден чај котел што цвета и лабав производител на чај од лисја поставени 350 мл

Cabilock 2 парчиња стаклена чајник со отстранлив инфузер Стопев за безбеден чај котел што цвета и лабав производител на чај

DEN 2.67
 

Производот е достапен
Достапност

Чај сад стакло не'рѓосувачки челик цедалка 350мл чајник чај чај за чај за дома. Стаклен чај чај од не'рѓосувачки челик чај чај чајник за домашна канцеларија. Ако уживате да имате чај, ова исклучително изработено чајник ќе ви биде добра придружба. Вметнувањето на инфузер од не'рѓосувачки челик има фино решетка за вашиот лабав чај од лисја. Полесно е да ги извадите старите лисја и да ги исчистите за следното подготовка. Чајникот е изработен од јасно стакло што ви овозможува да ја набудувате промената на бојата и да го следите процесот на подготовка. Чај сад стакло не'рѓосувачки челик цедалка 350мл чајник чај чај за чај за дома. Стаклен чај чај од не'рѓосувачки челик чај чај чајник за домашна канцеларија. Ако уживате да имате чај, ова исклучително изработено чајник ќе ви биде добра придружба. Вметнувањето на инфузер од не'рѓосувачки челик има фино решетка за вашиот лабав чај од лисја. Полесно е да ги извадите старите лисја и да ги исчистите за следното подготовка. Чајникот е изработен од јасно стакло што ви овозможува да ја набудувате промената на бојата и да го следите процесот на подготовка.

Кон својствата

Производи во категоријата